Fotografia architektury, fotograf architektura - bakutis.pl
Wyjątkowa gratka dla osób, których pasją jest fotografia. 20 czerwca po raz pierwszy w Poznaniu będzie okazja wziąć udział w fotograficznej grze miejskiej.
18937
page-template-default,page,page-id-18937,theme-bridge,bridge-core-1.0.4,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

1 FOTOGRAFICZNA GRA MIEJSKA W POZNANIU

 

Wyjątkowa gratka dla osób, których pasją jest fotografia. 20 czerwca po raz pierwszy w Poznaniu będzie okazja wziąć udział w fotograficznej grze miejskiej. Wiem, że zapewne nie braliście dotąd udziału w takiej zabawie więc na początek kilka słów wyjaśnienia na czym to polega.

 

 

 

gra_miejska_poznan_jezyce_HS2A3068_final

 

Każdy uczestnik gry miejskiej otrzymuje itinerer, będący swego rodzaju przewodnikiem po trasie jaką uczestnik ma przebyć. Idąc trasą wskazaną przez itinerer uczestnicy będą mieli za zadanie odnaleźć i sfotografować różne miejsca.

 

Fotograficzne zadania będą przeróżne – może to być zadanie polegające po prostu na sfotografowaniu budynku, ale zadaniem może być też znalezienie i sfotografowanie jakiegoś detalu fotograficznego na trasie. Może trafić się także konieczność namówienia na zdjęcie jakiegoś przechodnia, albo odnalezienie czekającej na trasie modelki, której trzeba zrobić zdjęcie.

 

 

gra_miejska_lilakot_HS2A2099_final

 

Na przebycie całej trasy uczestnicy mają maksymalnie 3h czasu. Wszystkie zadania fotograficzne są punktowane. Zwycięzcą gry jest ten uczestnik, który zmieści się w maksymalnym czasie i jednocześnie zdobędzie największą ilość punktów.

 

Każdy uczestnik może zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą, ale osoba ta nie może brać udziału w fotograficznych zadaniach – np. gdy uczestnik będzie miał namówić na zdjęcie jakiegoś przechodnia to nie może to być osoba towarzysząca.

 

 

gra_miejska_Poznan_szeroki_kat-6688_final

 

 

Gra rozpocznie się 20 czerwca o 12:00, koniec przewidywany jest mniej więcej na godzinę 16:00. Miejsce startu zostanie podane dwa dni przed terminem gry. W grze może wziąć udział maksymalnie 20 uczestników, każdy może zabrać jedną osobę towarzyszącą. Koszt udziału w grze to 20 zł od uczestnika oraz 10 zł od osoby towarzyszącej.

 

Zapisy mailem na warsztaty@bakutis.pl.  Zapraszam.

 

 

 

 

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Informacje o plenerach i wyprawach fotograficznych do najciekawszych miejsc znajdziesz w zakładce warsztaty fotograficzne.