Voucher na warsztaty fotograficzne - bakutis.pl - fotografia, warsztaty fotograficzne
23188
post-template-default,single,single-post,postid-23188,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-1.0.4,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Voucher na warsztaty fotograficzne

Voucher na warsztaty fotograficzne

 

Vouchery upominkowe na warsztaty fotograficzne i fotowyprawy to doskonały pomysł na prezent. Osoby, które pragną rozwijać swoją pasję, dzięki nim, będą miały okazję do poszerzania swoich umiejętności.

 

RODZAJE VOUCHERÓW

 

1. Vouchery na wybraną z góry kwotę.

Ten rodzaj voucherów pozostawia obdarowanemu możliwość wyboru. Sam może zadecydować w jakich warsztatach czy fotowyprawie chce wziąć udział. Kwota określona w voucherze jest zniżką w opłacie za dane warsztaty. Jeśli kwota vouchera przekracza wartość pojedynczych warsztatów możliwy jest udział w kolejnych aż do wyczerpania całej kwoty.

Tego typu voucher może opiewać na kwoty do wykorzystania w następujących wysokościach: 300 zł, 500 zł, 1000 zł. Możliwe jest przygotowanie voucherów w innych kwotach na indywidualne  życzenie.

 

voucher na warsztaty fotograficzne

 

2. Vouchery na konkretne warsztaty

Jeśli wiesz jaki rodzaj fotografii jest ulubionym osoby, którą chcesz obdarować możesz wybrać z góry tematykę warsztatów. Nie martw się jeśli jednak się pomylisz obdarowany może zamienić jeszcze ten wybór i zdecydować się ostatecznie na inne warsztaty.

 

Aktualnie dostępne vouchery na imprezy będące w planach:

 

1) Voucher o wartości 150 zł na jednodniowe warsztaty fotograficzne – fotografii burz

Voucher na warsztaty fotograficzne

 

 

2) Voucher o wartości 250 zł na jednodniowe warsztaty fotograficzne FIT ON THE STREET PROJECT

Voucher na warsztaty fotograficzne

 

 

3) Voucher o wartości 880 zł na tygodniową fotowyprawę na 75 rocznicę D-Day w Normandii

Voucher na warsztaty fotograficzne

 

 

4) Voucher o wartości 1600 zł na 4-dniowe warsztaty fotograficzne – Zorza polarna na Lofotach

Voucher na warsztaty fotograficzne

 

Możliwe jest także przygotowanie voucherów na specjalne państwa życzenie. Także na specjalne imprezy nie ujęte dotąd w planie warsztatów. Zapraszam do kontaktu.