Warsztaty fotograficzne - Fit on the Street - bakutis.pl - fotografia, warsztaty fotograficzne
22926
post-template-default,single,single-post,postid-22926,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-1.0.4,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Warsztaty fotograficzne – Fit on the Street

Chcesz poszerzyć swoje portfolio o bardzo nietypowe zdjęcia?  Zapraszam na warsztaty fotograficzne, w trakcie których będzie okazja fotografować w przestrzeni miejskiej tancerkę pole dance.

Warsztaty fotograficzne, będące kontynuacją projektu FIT ON THE STREET odbędą się 21 lipca w Poznaniu, rozpoczynamy bardzo wcześnie bo spotkaniem o 5:00 rano, kończymy około 9:00.

 

 

Pozować do zdjęć będzie Justyna Lembicz – tancerka, doświadczona instruktorka pole dance. Dzięki temu uczestnicy warsztatów będą mogli sfotografować nawet najtrudniejsze technicznie figury taneczne, które robią największe wrażenie na odbiorcach. Na instagramie możecie zobaczyć jak wiele Justyna potrafi.

 

 

Warsztaty fotograficzne pole dance

Warsztaty zaczynamy na godzinę przed rozpoczęciem zdjęć – omówimy specyfikę fotografowania w warunkach miejskich. Uczestnicy dowiedzą się jak fotografować oraz jakie miejsca najlepiej wybierać na tego typu zdjęcia jakie będziemy robić.

Następnie już z modelką odwiedzimy kilka wybranych lokalizacji, w których uczestnicy będą mieli okazję już samodzielnie fotografować modelkę.

Łącznie warsztaty potrwają około 3h.

Warsztaty fotograficzne pole dance
Skala trudności

Jedyną trudnością dla uczestników jest konieczność bardzo wczesnego wstania i dotarcia do centrm Poznania o tej porze :)

Uczestnicy

W warsztatach mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Maksymalna ilość uczestników to 4 osoby.

Niezbędne wyposażenie

Ze względu na miejsce i czas robienia zdjęć warto zabrać możliwie najjaśniejsze obiektywy.

Dojazd

Uczestnicy dojeżdżają na miejsce we własnym zakresie.

Warsztaty fotograficzne pole dance
Lokalizacje zdjęć

Szczegółowe lokalizacje zdjęć, uczestnicy poznają w trakcie warsztatów. Wszystkie zdjęcia będziemy robić w centrum Poznania. Pomiędzy lokalizacjami będziemy się przemieszczać na piechotę.

FIT on the STREET PROJECT

 

To projekt fotograficzny, którego celem jest fotografowanie aktywnych sportowo i tanecznie osób w pustej przestrzeni miasta. Więcej o projekcie przeczytacie już wkrótce na blogu.

Koszt warsztatów

– dla osób, które zapiszą się przed 14 lipca 2019 – 200 zł
– dla osób, które zapiszą się od 14 lipca 2019 – 250 zł

Zapisując się należy jednocześnie wpłacić całą opłatę w złotych.

Powyższe ceny obejmują:
– opiekę fotograficzną

Powyższe ceny nie obejmują:
– dojazdu

Zapisy

Zapisy przyjmowane będą najpóźniej do 20 czerwca 2019 lub do wyczerpania miejsc. Zapisy przyjmowane są mailem warsztaty@bakutis.pl lub telefonicznie 501475434.