Warsztaty fotograficzne krajobrazu z dębami rogalińskimi - bakutis.pl - fotografia, warsztaty fotograficzne
22739
post-template-default,single,single-post,postid-22739,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-tours-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Warsztaty fotograficzne krajobrazu z dębami rogalińskimi

Pasjonatów bajecznych fotograficznych krajobrazów zapraszam na warsztaty fotograficzne w jedno z najbardziej malowniczych miejsc w okolicach Poznania. Spędzimy popołudnie, wieczór i część nocy fotografując w pobliżu znanego z dębów Rogalina. Będziemy fotografować na łąkach i rozlewiskach Warty, gdzie wyschnięte drzewa pozwalają stworzyć niesamowite wręcz kadry.

Warsztaty fotografii krajobrazu przeznaczone są zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w tego rodzaju fotografii, jak również dla osób mających już doświadczenie, ale pragnących poprawić swoje umiejętności.

Warsztaty fotografii krajobrazu z dębami

 

Warsztaty fotografii krajobrazu

 

Warsztaty zaczynają się o 18:00 spotkaniem, na parkingu przy kościele w Rogalinku, oraz omówieniem zasad fotografii krajobrazowej. Potem uczestnicy idą na miejsce zdjęć na łąkach nad Wartą. Pierwsza część warsztatów to zdjęcia w zachodzącym słońcu i o zmierzchu. W drugiej części fotografować będziemy dęby z nocnym niebem i gwiazdami w tle. Warsztaty kończymy około północy.

 

Warsztaty fotografii krajobrazu z dębami
Skala trudności

Do udziału nie jest potrzebna wyjątkowa kondycja. Jednak uczestnicy muszą być przygotowani na spędzenie w plenerze około 6 godzin. Ze względu na to, że okolica to podmokłe tereny należy zabrać ze sobą sój ulubiony odstraszacz komarów.

Uczestnicy

W warsztatach mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Udział niepełnoletniej osoby jest możliwy wyłącznie w charakterze osoby towarzyszącej pełnoletniemu uczestnikowi. Maksymalna ilość uczestników warsztatów to 8 osób.

Niezbędne wyposażenie

Zdjęć będziemy robić o zachodzie i po zmroku, uczestnikom niezbędne będą statywy.

Dojazd

Uczestnicy dojeżdżają do Rogalinka we własnym zakresie. Możliwe jest zaplanowanie zabrania kogoś, kto nie dysponuje autem.

Warsztaty fotografii krajobrazu z dębami
Koszt warsztatów

– dla osób, które zapiszą się przed 01.06.2018 – 150 zł
– dla osób, które zapiszą się od 01.06.2018 – 200 zł

Zapisując się należy jednocześnie wpłacić całą powyższą kwotę w złotych.

Powyższe ceny obejmują:
– opiekę fotograficzną

Powyższe ceny nie obejmują:
– kosztów dojazdu

Zapisy

Zapisy przyjmowane będą najpóźniej do 7 czerwca 2018 lub do wyczerpania miejsc.

Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem formularza obok, mailem warsztaty@bakutis.pl lub telefonicznie 501475434.