Fit on the Street Project
24608
page-template-default,page,page-id-24608,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073,elementor-page elementor-page-24608

Fit on the Street Project

Projekt fotograficzny Fit on the Street pokazuje tancerki, gimnastyczki, akrobatki w przestrzeniach miasta. W projekcie biorą udział wyłącznie instruktorki i profesjonalistki w swoich sportach.

Jeśli uprawiasz sport lub taniec na zaawansowanym poziomie – zapraszam do kontaktu i współpracy przy projekcie. Zdjęcia w różnych miastach w Polsce, ale także poza granicami.

 

WYRÓŻNIENIE 2023

Miło mi się ponownie pochwalić, że kolejne ze zdjęć z projektu Fit on the Street zostało wyróżnione w konkursie fotograficznym:

  • Annual Photography Awards 2023

Tym razem do zdjęcia pozowała instruktorka pole dance – Justyna Lembicz. Zdjęcie zostało zrobione na jednej z ulic poznańskiego Starego Miasta.

WYRÓŻNIENIA 2022 I 2023

Miło mi się ponownie pochwalić, że kolejne ze zdjęć z projektu Fit on the Street zostało wyróżnione w konkursach fotograficznych:

  • Annual Photography Awards 2022
  • PX3 – Prix de la Photographie, Paris 2023


Tym razem do zdjęcia pozowała instruktorka gimnastyki artystycznej i była zawodniczka – Nicole Janowska. Zdjęcie zostało zrobione na jednej z ulic poznańskiego Starego Miasta.

Fit on the Street Project

WYRÓŻNIENIA 2021 I 2023

Miło mi się pochwalić, że jedno ze zdjęć z projektu Fit on the Street zostało wyróżnione w konkursach fotograficznych:

 

  • Annual Photography Awards 2021
  • New York Photography Awards 2023

 

Na trzepaku pozowała instruktorka pole dance – Beata Nowicka. Zdjęcie zostało zrobione na jednym z podwórek, na poznańskich Jeżycach.