Polna droga nocą - nocna fotografia - bakutis.pl
21696
post-template-default,single,single-post,postid-21696,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Polna droga nocą

Polna droga nocą

Polna droga nocą

 

Polna droga nocą. Coś dla miłośników nocnej fotografii i nocnego nieba. Ostatnio wybrałem się w jedno z najbardziej znanych fotograficznie miejsc pod Poznaniem, gdzie jak okazało się na miejscu, nie było możliwości dotrzeć z powodu ostatnich ulewnych deszczy. Łąki były podmokłe i próba wejścia na nie groziła chyba nie tylko zamoczeniem nóg, ale wręcz ugrzęźnięciem w głębokim błocie.

Zatem jedyne co pozostało tej nocy to fotografowanie polnych dróg, które jak widać w nocy mają swój niesamowity urok. Nadchodząca wiosna ograniczy możliwości fotografowania nocnego nieba, ale jeśli tylko pojawi się jakiś gwiaździsty wieczór to z pewnością znów udam się za miasto.

 

 

Jeśli jesteście zainteresowani tego rodzaju fotografią to zapraszam na warsztaty fotograficzne. Już wkrótce informacje o warsztatach poświęconych właśnie nocnej fotografii.