Pyrkon - Festiwal Fantastyki w Poznaniu - warsztaty fotograficzne - bakutis.pl
21958
post-template-default,single,single-post,postid-21958,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Cosplaye z ostatniego Pyrkonu cz.1

Pyrkon

Cosplaye z ostatniego Pyrkonu cz.1

 

Pyrkon to odbywający się wiosną każdego roku konwent, którego pełna nazwa to Festiwal Fantastyki Pyrkon. Zjeżdżają się na niego fani fantastyki, gier, filmów i jak ostatnio można zauważyć także militariów.

Festiwal jest fantastycznym miejscem dla fanów fantastyki, którzy mogą się na nim spotkać, ale także jak każda tego typu impreza jest wyśmienitym miejscem do zrobienia zdjęć ludzi ubranych w wyjątkowe kostiumy.

W tym roku na dłuższe zdjęcia i ciekawsze plenery nie pozwalała pogoda, przez którą uczestnicy większość czasu spędzali w halach targowych, ale i tak udało mi się sfotografować nieco ciekawych kostiumów, większość z nich uczestnicy wykonują sami.

Ciekawe jest to, że patrząc na te najbardziej niesamowite kostiumy często trudno zgadnąć czy wewnątrz jest fan czy fanka fantastyki.

Poniżej pierwsza część zdjęć z Pyrkonu, po drugą wróćcie za kilka dni.

Pyrkon

 

Pyrkon

 

Pyrkon

 

Pyrkon

 

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Pasjonatów fotografii zapraszam na warsztaty fotograficzne.