Fotograficzna gra miejska - wyniki - bakutis.pl
19123
post-template-default,single,single-post,postid-19123,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Fotograficzna gra miejska – wyniki

Fotograficzna gra miejska – wyniki

Jesteśmy już po pierwszej takiej grze w Poznaniu. Zwycięzcą został Maciej Częstochowski, który wraz ze swoją partnerką wykonali najwięcej zadań na trasie – gratulacje. Drugie miejsce ex aequo zajęli Emilia Klepka i Tomasz Polichnowski, trzecie miejsce przypadło Katarzynie Zwierz. Jednak wszyscy uczestnicy zabawy są wygranymi, mieli okazję odwiedzić takie miejsca w Poznaniu, których na co dzień się nie widuje w codziennym pędzie życia oraz spędzić aktywnie i miło wiosenne popołudnie.

Tych, którym zabawa się spodobała pragnę zapowiedzieć, że kolejna fotograficzna gra miejsca w Poznaniu odbędzie się w wakacje, pod koniec sierpnia. Natomiast tych, którzy wybierają się w lipcu na Carnaval Sztuk Mistrzów do Lublina zapraszam już teraz na fotograficzną grę miejską, która odbędzie się w tym czasie właśnie na lubelskich uliczkach. Jeśli nie chcecie przegapić kolejnej gry – zapraszam do zapisania się do newslettera warsztatów.

Uczestnicy na trasie gry szukali m.in. charakterystycznych na Jeżycach „I LOVE JEŻYCE” oraz namalowanych w wielu miejscach jednookich (czy jak kto woli peryskopów).

 

gra_miejska_HS2A8939_final

 

Gra rozpoczęła się w Ogrodzie Botanicznym, w którym jak się okazało część uczestników nigdy jeszcze nie była mimo, że to jeden z najlepiej utrzymanych parków Poznania, a poza tym wyjątkowe miejsce dla miłośników makrofotografii czy fotograficznych plenerów z modelką.

Poniżej kilka zdjęć uczestników wykonujących zadania właśnie na terenie Ogrodu Botanicznego.

 

gra_miejska_HS2A9202 gra_miejska_HS2A9198-1 gra_miejska_HS2A9210

 

Zapraszam w sierpniu na kolejną edycję :)