Fotografowanie nocnego nieba - warsztaty fotograficzne - bakutis.pl
22077
post-template-default,single,single-post,postid-22077,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Fotografowanie nocnego nieba nad Wielkopolską

Fotografowanie nocnego nieba nad Wielkopolską

 

Fotografowanie nocnego nieba. Ostatnie dni to było wielkie polowanie na zdjęcia Perseidów. Niestety większość znajomych fotografów narzekała, że nie miała szczęścia bo jeśli już widzieli lecący przez niebo i spalający się meteor to zwykle było to poza ustawionym przez nich kadrem.

Ale większość fotografujących nocą znajdzie sobie coś ciekawego do sfotografowania. Ja również po dość długim oczekiwaniu na płonący meteor w kadrze w końcu postanowiłem skorzystać z okazji, że niebo jest tak czyste i fotografować ruch gwiazd. Tym razem startrail w amerykańskim stylu. Tak miałem szczęście, że przez półtorej godziny nic nie jechało :)

Jeśli fascynuje was fotografia nocnego nieba zapraszam we wrześniu na plener fotograficzny w Pieniny, także tam będzie okazja nauczyć się fotografii ruchu gwiazd.

 

 

 

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Pasjonatów fotografii zapraszam na warsztaty fotograficzne.