Galeria handlowa MyZeil we Frankfurcie nad Menem - bakutis.pl
21382
post-template-default,single,single-post,postid-21382,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Galeria handlowa MyZeil

MyZeil Frankfurt

Galeria handlowa MyZeil

Za każdym razem kiedy w Polsce z wielką pompą otwierają kolejne galerie handlowe, zaczynam się zastanawiać… Zastanawiam się co takiego sprawia, że często ci sami inwestorzy potrafią (a może są do tego zmuszeni?) w innych krajach stawiać imponujące architektonicznie budynki. Za każdym razem kiedy otwierana jest kolejna galeria handlowa w Polsce okazuje się ona być kompletnie niewartym uwagi klockiem architektury.

Dlaczego galeria handlowa MyZeil we Frankfurcie nad Menem jest kompletnie inna niż te budowane u nas monstrualne kontenery na sklepy?

Przy okazji jest jeszcze jedna wielka różnica. Jak wchodzicie w Polsce do któregoś z tych kontenerów z aparatem to natychmiast biega za wami ochrona zabraniając robienia jakichkolwiek zdjęć bez pozwolenia od bardzo ważnego menadżera takiego klocka.

Nie zgadniecie co się stało kiedy wchodząc do MyZeil zapytałem ochroniarza czy tam wolno zrobić zdjęcia. Otóż ochroniarz powiedział, że oczywiście nie ma żadnych przeszkód by w tej galerii robić zdjęcia. Mało tego. Ochroniarz poinformował mnie dokąd powinienem iść by mieć najlepsze kadry…