Hamnoya na Lofotach - warsztaty fotograficzne - bakutis.pl
21576
post-template-default,single,single-post,postid-21576,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Hamnoya na Lofotach

Hamnoya na Lofotach

Hamnoya na Lofotach

Są takie miejsca na świecie, które mimo, że widziało się wcześniej na wielu zdjęciach to koniecznie trzeba odwiedzić z aparatem samemu, zobaczyć i zapamiętać te miejsca swoimi oczami. Przygotowując fotowyprawę na Lofoty wiedziałem, ze także tam są takie miejsca, jednym z nich jest osada rybacka Hamnoya, znajdująca się tuż pod znaną miejscowością Reine.

 

Hamnoya na Lofotach

Hamnoya na Lofotach

Hamnoya to mała zatoczka z naturalnym portem oraz typowe norweskie domki na skałach, tylko tyle i aż tyle. Robią niesamowite wrażenie, zwłaszcza jeśli trafi się tam, tak jak my, w idealnej porze dnia, tuż po zachodzie słońca.

Więcej zdjęć z wyprawy na Lofoty znajdziecie na stronie z relacjami z warsztatów.

Zapraszam na warsztaty fotograficzne. W planach są kolejne wyprawy na fotografowanie zorzy polarnej i nie tylko zarówno na Lofotach jak i na Islandii.