Highline w Lublinie - bakutis.pl
19498
post-template-default,single,single-post,postid-19498,single-format-video,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Highline w Lublinie

Highline w Lublinie

Highline w Lublinie. Oglądając zdjęcia z Lublina pewnie zastanawialiście się czasem jak naprawdę wygląda takie chodzenie po linie. Teraz możecie zobaczyć z bliska jak wygląda balansowanie na linie kilka pięter nad ziemią. I możecie mi wierzyć, że dziewczyna, którą zobaczycie na filmie była jedną z najlepiej sobie radzących na linie.

Higline w Lublinie to ponoć jedna z najlepszych tego rodzaju imprez w Europie, a jeśli wierzyć uczestnikom, z którymi rozmawiałem – najlepsza. Wyjątkowe jest to, że uczestnicy mogą chodzić na linach w samym centrum miasta, ponad głowami mieszkańców i turystów odwiedzających lubelskie stare miasto. Nigdzie indziej takiej możliwości nie ma.