Najnowszy mural w Poznaniu - bakutis.pl
19709
post-template-default,single,single-post,postid-19709,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Najnowszy mural w Poznaniu

Najnowszy mural w Poznaniu

Najnowszy mural w Poznaniu już prawie gotowy. Poznań dołączył do miast, do których warto się wybrać by zobaczyć jak artyści zamalowując brudne mury oswajają przestrzeń miasta tak by mieszkańcom żyło się ciekawiej.

Autorem muralu jest Radosław Barek, można na nim zobaczyć Śródkę sprzed lat, taką jaką czasem widać na odnalezionych starych pocztówkach. Miejmy nadzieję, że jest to kolejny krok do ożywienia tej części miasta i powstania alternatywnego dla Starego Rynku miejsca spędzania czasu przez poznaniaków.

 

Poza tym muralem, na Śródce – w wyjściu z przejścia podziemnego – znajdziecie także znacznie mniejszy, ale także bardzo fajny mural ożywiający stalowoszare dotąd mury.

 

mural w Pozanniu