Nowy Jork nocą z Empire State Building - bakutis.pl
20652
post-template-default,single,single-post,postid-20652,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Nowy Jork nocą

Nowy Jork

Nowy Jork nocą

Są takie miejsca, które każdy fotograf pragnie odwiedzić po zmroku. Jednym z takich miejsc jest Nowy Jork i taras widokowy na Empire State Building. Co prawda, z powodu długiej kolejki, nie udało nam się tam znaleźć gdy niebo było jeszcze niebieskie ale jak sami możecie zobaczyć widok z góry nie stracił nic na spektakularności.

Na zdjęciu widać m.in. słynny Flatiron Building u zbiegu ulic na dole kadru oraz jeszcze w tym momencie nie dokończony nowy WTC One. W oddali widać też na środku zatoki, jasno oświetloną, Statuę Wolności. Można się też przekonać, że w Nowy Jork to nie tylko betonowa dżungla jak się wszystkim wydaje, przed Flatiron Building można dostrzec całkiem spory Madison Square Park.  Zwróćcie też uwagę jak duży ruch jest w powietrzu nad Nowym Jorkiem – wszystkie smugi nad budynkami to samoloty.

Wszystkich zafascynowanych Stanami zapraszam latem na wyprawę fotograficzną Route 66. Wyprawa zacznie się w Chicago, a zakończy po trzech tygodniach w Los Angeles.