Plener fotograficzny w Izerskim Parku Ciemnego Nieba 11-13 lipca 2014 - bakutis.pl - fotografia, warsztaty fotograficzne
257
post-template-default,single,single-post,postid-257,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Plener fotograficzny w Izerskim Parku Ciemnego Nieba 11-13 lipca 2014

warsztaty_niebo

Plener fotograficzny w Izerskim Parku Ciemnego Nieba 11-13 lipca 2014

Kontynuując fotograficzne fascynacje niezwykłymi zjawiskami przyrody zapraszamy na Plener Fotograficzny w góry. Ostatni weekend października będzie okazją do wspólnego spędzenia czasu na fotografowaniu gór, nocnego nieba i gwiazd.

Nocne zdjęcia będziemy robić w Izerskim Parku Ciemnego Nieba, gdzie w nocy można zobaczyć dużo więcej gwiazd niż w okolicach wielkich miast.

Izerski Park Ciemnego Nieba zajmuje powierzchnię prawie 75 km kw. po polskiej i czeskiej stronie Gór Izerskich. Jest pierwszym na świecie transgranicznym parkiem ciemnego nieba. Podobnie jak inne parki ciemnego nieba, Izerski Parku Ciemnego Nieba jest miejscem, które przybliża nam problem zanieczyszczenia światłem i daje możliwość obserwowania nocnego nieba pełnego gwiazd.

Więcej informacji o Izerskim Parku Ciemnego Nieba znajdziecie tutaj http://www.izera-darksky.eu/info/info-pl.html

W ciągu dnia wybierzemy się z aparatem na spacery po górach zarówno na terenie Izerskiego Parku Ciemnego Nieba po czeskiej stronie, wybierzemy się także na spacer po górach w okolicy Szklarskiej Poręby.

Fotografować będziemy zarówno w ciągu dnia jak też wieczorem dlatego uczestnicy powinni w zabrać ze sobą statywy.

Plener skierowany jest do pełnoletnich osób zarówno zaczynających swoją przygodę z fotografią jak i bardziej zaawansowanych miłośników fotografii.

Plener rozpoczyna się 11 lipca wspólnym wyjazdem z Poznania o 16:00 – do Szklarskiej Poręby dotrzemy około godziny 20:00. Plener kończy się 13 lipca około godziny 16:00, powrót do Poznania planowany jest również około godziny 20:00. Dojazd na warsztaty we własnym zakresie, osoby bez samochodu prosimy o wcześniejszy kontakt celem rozmieszczenia chętnych w samochodach.

Nocować będziemy w 2-osobowych pokojach w apartamencie w Szklarskiej Porębie. Na miejscu dostępny jest parking, apartament wyposażony jest w aneks kuchenny oraz dostęp do internetu. Wyżywienie we własnym zakresie.

Koszt warsztatów to 380 zł od osoby (w tym dwa noclegi). Zapisy na warsztaty przyjmowane będą do wyczerpania miejsc, nie później niż do 25 czerwca. Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona do 8 osób, o udziale w warsztatach decyduje kolejność zapisów potwierdzonych wpłatami.

Więcej informacji oraz zapisy na warsztaty przyjmowane są mailem na adres warsztaty@bakutis.pl lub telefonicznie 501475434. Serdecznie zapraszamy.