Projekt Fit on the Street - bakutis.pl - fotografia, warsztaty fotograficzne
22959
post-template-default,single,single-post,postid-22959,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Projekt Fit on the Street

Projekt Fit on the Street

Projekt Fit on the Street

 

Projekt fotograficzny „Fit on the Street” zawierać będzie zdjęcia robione z dziewczynami ćwiczącymi w niecodziennych miejscach – w przestrzeni miejskiej. W pierwszej części projektu wzięła udział tancerka, instruktorka pole dance Justyna Lembicz. Sprawność i niesamowite możliwości Justyny możecie śledzić na jej profilu na instagramie.

 

Justyna weźmie też udział w warsztatach fotograficznych będących częścią projektu, w czasie których uczestnicy będą mogli robić podobne zdjęcia. Szczegóły znajdziecie w zakładce warsztaty fotograficzne.

 

Zapraszam do śledzenia bloga, kolejne zdjęcia z projektu będą się pojawiały co kilka tygodni. Dziewczyny chętne do udziału w projekcie proszę o kontakt mailowy.

 

Zapraszam na fotowyprawy i warsztaty fotograficzne – szczegóły także w zakładce warsztaty fotograficzne.