Reine - ikona Lofotów - warsztaty fotograficzne - bakutis.pl
21927
post-template-default,single,single-post,postid-21927,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Reine – ikona Lofotów

Fotowyprawa na Lofoty

Reine – ikona Lofotów

 

Reine to miasteczko, do którego będąc na Lofotach musicie pojechać, znajduje się w najbardziej malowniczej części archipelagu. Znajdziecie tam plenery, które bardzo często można zobaczyć na zdjęciach z Lofotów. Miasteczko, znajduje się tuż obok wioski Hamnoy, o której mieliście okazję przeczytać już wcześniej.

Przed zjazdem z głównej drogi do Reine znajduje się parking, na którym warto spędzić nieco czasu. Rozciągająca się stamtąd panorama Reine i sąsiednich wiosek jest warta sfotografowania. Co prawda zimą dość nisko operujące słońce powoduje, że część zatok i wiosek dość szybko pogrąża się w cieniu, ale fantastycznie oświetlone góry rekompensują to całkowicie.

Po zdjęciach, jeśli macie czas warto zjechać do centrum miejscowości na obiad. W miejscowej pizzerii zostaliśmy zaskoczeni nie tylko wielkością podanej nam ogromnej pizzy, ale także tym, że inaczej niż na całym świecie była ona pocięta nie w trójkątne kawałki, ale w kratkę, naprawdę ;)

 

FOTOWYPRAWA NA LOFOTY

 

Więcej zdjęć z wyprawy na Lofoty znajdziecie na stronie z relacjami z warsztatów.

Jeśli interesujecie się fotografią gwiazd i nocnego nieba – zapraszam na warsztaty fotograficzne. W planach są kolejne wyprawy na fotografowanie zorzy polarnej i na Lofotach i na Islandii.

Fotowyprawa na Lofoty