Relacja: Fotografia górska w Sudetach - bakutis.pl
21813
post-template-default,single,single-post,postid-21813,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Relacja: Fotografia górska w Sudetach

Wschód słońca na Śnieżce

Relacja: Fotografia górska w Sudetach

INFO

Fotografia górska staje się pasją coraz większej ilości miłośników fotografii. W plenerze zorganizowanym w Sudetach pod Śnieżką naszym głównym celem było fotografowanie nocnego nieba, niestety warunki atmosferyczne mocno pokrzyżowały nasze plany i nocnych zdjęć z widoczną drogą mleczną zrobiliśmy zaledwie kilka.
Wobec tego zajęliśmy się fotografowaniem górskich pejzaży o wschodzie i o zachodzie słońca.

Przy okazji mieliśmy okazję obserwować i fotografować wschód słońca na Śnieżce, gdzie zaskoczyła nas obecność dobrze ponad setki podobnych nam osób, które wstały w środku nocy by o brzasku wspiąć się na najwyższy szczyt Sudetów.

PLANOWANE

Jeśli kochacie góry i pragniecie je fotografować to zapraszam na kolejne weekendowe górskie plenery fotograficzne. Górskie plenery to cykliczne imprezy, odbywające się nie tylko w Sudetach. By nie przegapić kolejnego pleneru zapisz się do newslettera już dzisiaj.

Ten rodzaj pleneru może być zorganizowany dla zamkniętych grup pasjonatów fotografii. Więcej informacji warsztaty@bakutis.pl. Zapraszam.