Plener fotograficzny w Paryżu - bakutis.pl
21843
post-template-default,single,single-post,postid-21843,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Relacja: Plener fotograficzny w Paryżu

Plener fotograficzny w Paryżu

Relacja: Plener fotograficzny w Paryżu

INFO

Plener fotograficzny w Paryżu. Stolica Francji kojarzy się wszystkim z pięknymi kobietami i modą zatem co innego mogliśmy fotografować podczas pobytu w tym niezwykłym mieście jak nie właśnie piękną modelkę w wyjątkowych kreacjach. Fotografowaliśmy w najbardziej atrakcyjnych paryskich lokalizacjach. Często wymagało to nieco cierpliwości bo nawet robiąc zdjęcia z Jardins du Trocadéro z Wieżą Eiffla w tle o 6 rano to w tym samym miejscu było już co najmniej kilku fotografów robiących sesje młodym małżeństwom z Dalekiego Wschodu.

Zdjęcia robiliśmy także na bulwarach nad Sekwaną, na Champs Elysees czy na dziedzińcu Luwru. W tym ostatnim miejscu nawet miejscowy artysta zaproponował żeby do sesji użyć stworzoną przez niego rzeźbę miedzianego konia, którą możecie podziwiać na jednym ze zdjęć. W czasie zdjęć przy Champs Elysees właściciel sportowego auta zaproponował by nasza modelka pozowała do zdjęć siedząc wewnątrz tego bolidu. Skończyło się zablokowaniem jednej z bocznych ulic bo setki przechodniów chciały także przyłączyć się i zrobić zdjęcia modelce.

Zdjęcia robiliśmy także w nietypowych dla sesji miejscach m.in. na fantastycznej stacji metra z miedzianym wystrojem.

W ciągu niemal tygodnia pobytu w Paryżu robiliśmy dwie sesje fotograficzne każdego dnia, ale mieliśmy także czas na odwiedzanie paryskich knajpek i próbowanie tamtejszych specjałów. Jeden ze słonecznych dni poświęciliśmy na niezapomniany odpoczynek na kocach w cieniu Wieży Eiffla, delektując się wyjątkowymi paryskimi ciastkami.

PLANOWANE

Jeśli marzy Ci się by mieć w portfolio zdjęcia pięknej modelki w najciekawszych miejskich – i nie tylko plenerach – tego typu plenery są co jakiś czas organizowane w Paryżu i innych miastach. Inne możliwe lokalizacje to Berlin, Drezno Londyn, Rzym, Nowy Jork oraz Singapur i Dubaj (ten ostatni tylko zimą). By nie przegapić kolejnego pleneru zapisz się do newslettera już dzisiaj.

Ten rodzaj pleneru może być zorganizowany dla zamkniętych grup pasjonatów fotografii. Więcej informacji warsztaty@bakutis.pl. Zapraszam.