Śnieżka przed wschodem słońca
21300
post-template-default,single,single-post,postid-21300,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Śnieżka przed wschodem słońca

Śnieżka. Plener fotograficzny.

Śnieżka przed wschodem słońca

Śnieżka przed wschodem słońca. Większość turystów widuje góry i górskie szlaki wyłącznie w ciągu dnia. Wtedy w świetle dnia i często w promieniach słońca wyglądają one imponująco.

Ale tak naprawdę naprawdę góry są najpiękniejsze wtedy gdy większość turystów jeszcze śpi, albo gdy już dawno wróciła do swoich hoteli. W czasie ostatniego pleneru w Sudetach, wyruszyliśmy na Śnieżkę gdy było jeszcze zupełnie ciemno, a po drodze na górę mogliśmy z każdym krokiem obserwować świt nad górską ścieżką. Góry wyglądały wtedy tajemniczo i aż chciało się robić zdjęcia.

Zdjęcia powstały w czasie górskiego pleneru fotograficznego, sprawdźcie informacje o kolejnych warsztatach fotograficznych.