Wartownik w Sztokholmie - bakutis.pl
19577
post-template-default,single,single-post,postid-19577,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Wartownik w Sztokholmie

Wartownik w Sztokholmie

Wartownik w Sztokholmie. Często w różnych miejscach na świecie zdarza nam się trafić na wartowników w paradnych mundurach, którzy w słońcu czy w deszczu stoją niewzruszeni (i nieporuszeni) na wyznaczonym im miejscu. Wiele osób robi sobie z nimi zdjęcia, wiele tez osób próbuje ich rozśmieszyć czy w jakikolwiek inny sposób spowodować, że wartownik się poruszy.

Jednak nie w Sztokholmie. Wartownicy stojący przy zamku królewskim w stolicy Szwecji są niesamowicie ruchliwi jak na profesję, którą wykonują. Postanowiłem wieczorem podejść pod zamek i za pomocą małego ćwiczenia fotograficznego pokazać Wam ruchliwość wartownika (choć wobec tych, których widziałem w ciągu dnia to ten i tak był niemal nieruchomy).

Lewe zdjęcie wykonane z czasem 1/100 sekundy, prawe z czasem 30 sekund.

 

 

 

Zapraszam na warsztaty i plenery fotograficzne