Wielkanocne niebo pełne gwiazd - bakutis.pl
20771
post-template-default,single,single-post,postid-20771,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Wielkanocne niebo pełne gwiazd

wielkanocne niebo

Wielkanocne niebo pełne gwiazd

Wielkanoc to okres gdy spotykamy się z rodziną i szczególnie wieczorami większość osób siedzi przed telewizorami i ogląda po raz 10 te same filmy. A można zamiast tego wybrać się na kilka godzin za miasto i zająć się jakimś kosmicznym hobby. Na przykład fotografowaniem nocnego nieba i gwiazd. Dokładnie tak zrobiłem wczoraj i wybrałem się za miasto robić zdjęcia Drogi Mlecznej. Wielkanocne niebo przez kilkadziesiąt minut pomiędzy zachodem słońca a wschodem księżyca było zupełnie ciemne. Nawet stosunkowo blisko Poznania udało mi się zrobić zdjęcia na których pięknie widać było Drogę Mleczną.

Zainteresowanych fotografią gwiazd i nocnego nieba zapraszam na koniec września w góry, już wkrótce informacje o górskim plenerze znajdziecie na stronie warsztatów fotograficznych.