Wschód słońca na Śnieżce
21296
post-template-default,single,single-post,postid-21296,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Wschód słońca na Śnieżce

Wschód słońca na Śnieżce

Wschód słońca na Śnieżce

Wschód słońca na Śnieżce. Czasem wybierając się w jakieś miejsce wydaje nam się, że na pomysł na zdjęcia o tej samej porze, tego samego dnia, w tym samym miejscu może wpaść niewiele osób.

Tak samo wydawało nam się, gdy zaproponowaliśmy zdjęcia o wschodzie słońca ze Śnieżki. Już gdy obudziliśmy się w schronisku pod Śnieżką było jasne, że u góry wcale pusto nie będzie, bo szlakiem obok Domu Śląskiego przechodziło w ciemności mnóstwo lampek czołowych.

I jak się okazało, gdy dotarliśmy tuż przed wschodem słońca na sam szczyt, na pierwsze promienie słońca oczekiwało kilkadziesiąt osób. Jednak wschód, mimo, że zza chmur wyglądał tak fantastycznie, że nie przeszkadzało nam to, że nie byliśmy tam sami. Jeśli będziecie mieli okazję to wybierzcie się na Śnieżkę o świcie, wtedy jest tam zimno, ale widoki rekompensują wszelkie niedogodności.

Zdjęcia powstały w czasie górskiego pleneru fotograficznego, sprawdźcie informacje o kolejnych warsztatach fotograficznych.