Zorza polarna nad Islandią - bakutis.pl - fotografia, warsztaty fotograficzne
20574
post-template-default,single,single-post,postid-20574,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Zorza polarna nad Islandią

Zorza polarna na Islandii

Zorza polarna nad Islandią

Zorza polarna nad Islandią. Celem tegorocznej zimowej wyprawy było fotografowanie zorzy polarnej na dalekiej północy Europy.  Tym razem wybór padł na Islandię, na miejscu okazało się, że to był dobry pomysł. Mimo, momentami, bardzo złej pogody udało nam się trafić także na chwile gdy niebo było niemal zupełnie czyste, a na niebie świeciła piękna zorza polarna.

Polowanie na zorzę na Islandii wymaga cierpliwości i przede wszystkim nie wolno się zniechęcać. Ze względu na ukształtowanie terenu i położenie wyspy na środku Atlantyku może okazać się, tak jak w naszym przypadku, że jadąc w deszczu za kolejną górą zobaczycie czyste niebo i przy odrobinie szczęścia zobaczycie na nim taniec zielonych smug zorzy.

Uczestnikom wyprawy zorza spodobała się tak bardzo, że postanowiliśmy wybrać się na kolejne zdjęcia zorzy zimą przyszłego roku. Jeśli chcielibyście pojechać z nami – odwiedzajcie stronę warsztatów fotograficznych, gdzie za jakiś czas znajdziecie informacje o kolejnej wyprawie. Następnym razem będziemy fotografować prawdopodobnie w Norwegii, na Lofotach.