Fotografia gwiazd - bakutis.pl - fotografia, warsztaty fotograficzne
Ostatnie bezchmurne noce były idealne by spróbować dosłownie kosmicznej fotografii. Jedyną przeszkodą w zdjęciach był będący tuż po pełni księżyc, którego światło przeszkadzało nieco w obserwowaniu nieba.
19038
post-template-default,single,single-post,postid-19038,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Fotografia gwiazd

Fotografia gwiazd

 

Ostatnie bezchmurne noce były idealne by spróbować dosłownie kosmicznej fotografii. Jedyną przeszkodą w zdjęciach był będący tuż po pełni księżyc, którego światło przeszkadzało nieco w obserwowaniu nieba. Zdjęcia ruchu gwiazd to zajęcie dla cierpliwych i lubiących spędzać noce na łonie natury, niestety ostatnie dni były dość hardcorowe bo temperatura spadała w nocy nawet do +8 stopni i trudno było wystać dłuższy czas na dworze.

Fascynujących się zdjęciami gwiazd i gór zapraszam w lipcu na Górski Plener Fotograficzny w okolice Szklarskiej Poręby. Polecam!

 

górski plener fotograficzny

górski plener fotograficzny