Christopher Street Day w Berlinie - bakutis.pl
18738
post-template-default,single,single-post,postid-18738,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24073

Christopher Street Day w Berlinie

Christopher Street Day

Christopher Street Day w Berlinie

 

Christopher Street Day w Berlinie to zawsze okazja do wyjątkowych zdjęć. Jeśli lubicie fotografię uliczną to jest to idealne miejsce, przez berlińskie ulice przechodzi barwna parada, którą można fotografować przez cały dzień. Uczestnicy parady bardzo chętnie pozują do zdjęć, jest to zawsze idealna okazja na ujęcia jakich na co dzień nie mamy szansy wykonać.

 

Christopher Street Day

Christopher Street Day

 

 

Christopher Street Day

Christopher Street Day

 

Po roku przerwy, organizuję ponownie warsztaty fotograficzne na Christopher Street Day – serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych fotografią uliczną pod koniec czerwca do Berlina. Więcej informacji znajdziecie w zakładce warsztaty fotograficzne.

 

 

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Informacje o plenerach i wyprawach fotograficznych do najciekawszych miejsc znajdziesz w zakładce warsztaty fotograficzne.