Fotografia gwiazd - bakutis.pl - fotografia, warsztaty fotograficzne
Ostatnie bezchmurne noce były idealne by spróbować dosłownie kosmicznej fotografii. Jedyną przeszkodą w zdjęciach był będący tuż po pełni księżyc, którego światło przeszkadzało nieco w obserwowaniu nieba.
19038
post-template-default,single,single-post,postid-19038,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-listing-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Fotografia gwiazd

Fotografia gwiazd

 

Ostatnie bezchmurne noce były idealne by spróbować dosłownie kosmicznej fotografii. Jedyną przeszkodą w zdjęciach był będący tuż po pełni księżyc, którego światło przeszkadzało nieco w obserwowaniu nieba. Zdjęcia ruchu gwiazd to zajęcie dla cierpliwych i lubiących spędzać noce na łonie natury, niestety ostatnie dni były dość hardcorowe bo temperatura spadała w nocy nawet do +8 stopni i trudno było wystać dłuższy czas na dworze.

Fascynujących się zdjęciami gwiazd i gór zapraszam w lipcu na Górski Plener Fotograficzny w okolice Szklarskiej Poręby. Polecam!

 

górski plener fotograficzny

górski plener fotograficzny